Secundair menu

Kalender periode 2

 U9 provinciaal (reeks I - A Niv. 3)

 12-01-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder A   Zepperen-Brustem A   - 
 20-01-2019  10:00  SP. Hasselt A   Bilzen-Waltwilder A    - 
 03-02-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder A   Jong St. Truiden A    PP 
 09-02-2019  14:15  RC Hades Kiewit A   Bilzen-Waltwilder A    - 
 17-02-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder A   Thes Sport Tessenderlo A    - 
 23-02-2019  12:30  KVK Wellen A   Bilzen-Waltwilder A    - 
 09-03-2019  12:00  Zepperen-Brustem A  Bilzen-Waltwilder A    - 
 17-03-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder A   SP. Hasselt A    - 
 30-03-2019  13:00  Jong St. Truiden A   Bilzen-Waltwilder A    - 
 07-04-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder A   RC Hades Kiewit A    - 
 14-04-2019  11:00  Thes Sport Tessenderlo A   Bilzen-Waltwilder A    - 
 28-04-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder A   KVK Wellen A    - 

 U9 provinciaal (reeks J - B Niv. 3)

 12-01-2019  14:30  Bilzen-Waltwilder B   Zepperen-Brustem B   - 
 20-01-2019  10:00  SP. Hasselt B   Bilzen-Waltwilder B    - 
 03-02-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder B   Jong St. Truiden B    PP 
 09-02-2019  14:15  RC Hades Kiewit B   Bilzen-Waltwilder B    - 
 17-02-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder B   Thes Sport Tessenderlo B    - 
 23-02-2019  12:30  KVK Wellen B   Bilzen-Waltwilder B    - 
 09-03-2019  12:00  Zepperen-Brustem B  Bilzen-Waltwilder B    - 
 17-03-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder B   SP. Hasselt B    - 
 30-03-2019  11:15  Jong St. Truiden B   Bilzen-Waltwilder B    - 
 07-04-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder B   RC Hades Kiewit B    - 
 14-04-2019  11:00  Thes Sport Tessenderlo B   Bilzen-Waltwilder B    - 
 28-04-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder B   KVK Wellen B    - 

 U9 gewestelijk (reeks F - C Niv. 2)

 13-01-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder D   Bilzen-Waltwilder C    - 
 20-01-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder C   Lanaken VV A    - 
 27-01-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder C   FC Diepenbeek    PP 
 03-02-2019  9:30  SK Tongeren C   Bilzen-Waltwilder C    PP 
 10-02-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder C   KMR Biesen A    - 
 16-02-2019  14:00  KVK Wellen D   Bilzen-Waltwilder C    - 
 24-02-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder C   Grimbie 69    - 
 10-03-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder C   Bilzen-Waltwilder D    - 
 16-03-2019  9:30  Lanaken VV A   Bilzen-Waltwilder C    - 
 23-03-2019  9:30  FC Diepenbeek   Bilzen-Waltwilder C    - 
 31-03-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder C   SK Tongeren C    - 
 07-04-2019  9:30  KMR Biesen A   Bilzen-Waltwilder C    - 
 14-04-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder C   KVK Wellen D    - 
 27-04-2019  11:00  Grimbie 69   Bilzen-Waltwilder C    - 

 U9 gewestelijk (reeks F - D Niv. 2)

 13-01-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder D   Bilzen-Waltwilder C    - 
 19-01-2019  9:30  FC Diepenbeek   Bilzen-Waltwilder D    - 
 27-01-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder D   SK Tongeren C    PP 
 03-02-2019  9:30  KMR Biesen A   Bilzen-Waltwilder D    PP 
 10-02-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder D   KVK Wellen D    - 
 16-02-2019  11:00  Grimbie 69   Bilzen-Waltwilder D    - 
 24-02-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder D   Lanaken VV A    - 
 10-03-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder C   Bilzen-Waltwilder D    - 
 17-03-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder D   FC Diepenbeek    - 
 24-03-2019  9:30  SK Tongeren C   Bilzen-Waltwilder D    - 
 31-03-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder D   KMR Biesen A    - 
 06-04-2019  14:00  KVK Wellen D   Bilzen-Waltwilder D    - 
 14-04-2019  10:00  Bilzen-Waltwilder D   Grimbie 69    - 
 27-04-2019  9:30  Lanaken VV A   Bilzen-Waltwilder D    -