Secundair menu

Week 42

 U21G  17-10-2020  15:00  Bilzerse Waltwilder V.V.  K. H.I.H. Hoepertingen    PP 
 U19IP  17-10-2020  15:30  F.C. Esperanza Pelt  Bilzerse Waltwilder V.V.    PP 
 U17IP  16-10-2020  19:45  Eendracht Mechelen a/d Maas A  Bilzerse Waltwilder V.V. A   1 - 8 
 U17G  18-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. B  Fortuna 56 Smeermaas    F2 
 U16IP  17-10-2020  14:00  Bilzerse Waltwilder V.V.  F.C. Esperanza Pelt   4 - 2 
 U15GB  17-10-2020  10:00  FC Racing Boxberg A  Bilzerse Waltwilder V.V. B   2 - 16 
 U15GC  17-10-2020  12:30  K.V.V. Hoeselt  Bilzerse Waltwilder V.V. C   7 - 4 
 U13IPA  17-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. A  K. Patro Eisden Maasmechelen A    -  
 U13IPB  17-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. B  K. Patro Eisden Maasmechelen B    -  
 U13G  17-10-2020  12:30  Bilzerse Waltwilder V.V. C  S.K. Moelingen    -  
 U12IPA  17-10-2020  11:00  K.V.K. Tienen A  Bilzerse Waltwilder V.V. A    -  
 U12IPB  17-10-2020  11:00  K.V.K. Tienen B  Bilzerse Waltwilder V.V. B    -  
 U12GC  17-10-2020  12:00  K. Lanaken V.V.  Bilzerse Waltwilder V.V. C    -  
 U12GD  17-10-2020  10:15  Bilzerse Waltwilder V.V. D  White Star Schoonbeek-Beverst B    -  
 U11IP  17-10-2020  13:00  F.C. Esperanza Pelt  Bilzerse Waltwilder V.V. A    -  
 U11GC  17-10-2020  12:30  Bilzerse Waltwilder V.V. C  K. H.I.H. Hoepertingen B    -  
 U11GD  17-10-2020  12:00  Bilzerse Waltwilder V.V. D  Heis Sport Bilzen    -  
 U10IP  17-10-2020  10:15  Bilzerse Waltwilder V.V. A  RC Hades Kiewit Hasselt A    -  
 U10G  17-10-2020  12:00  Bilzerse Waltwilder V.V. B  K.F.C. Sparta Kolmont    -  
 U9PA  18-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. A  K. Boorsem Sport A    -  
 U9PB  18-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. B  K. Boorsem Sport B    -  
 U9G  18-10-2020  10:30  Fortuna 56 Smeermaas B  Bilzerse Waltwilder V.V. C    -  
 U8PA  18-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. A  K.V.V. Zepperen-Brustem A    -  
 U8PB  18-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. B  K.V.V. Zepperen-Brustem B    -  
 U8G  18-10-2020  11:30  Valencia V.C. Piringen B  Bilzerse Waltwilder V.V. C    -  
 U7A  17-10-2020  10:45  White Star Schoonbeek-Beverst A  Bilzerse Waltwilder V.V. A    -  
 U7B  18-10-2020  10:30  Flandria Termolen Zonhoven B  Bilzerse Waltwilder V.V. B    -  
 U7C  18-10-2020  11:00  Bilzerse Waltwilder V.V. C  K. Sportklub Tongeren A   - 
 U6A  17-10-2020  14:00  Bilzerse Waltwilder V.V. A  K. Vlijtingen V.V. A   -  
 U6B  17-10-2020  9:30  K. Lanaken V.V.  Bilzerse Waltwilder V.V. B   -