Secundair menu

Voorbereidingsschema interprovinciale ploegen (U10 - U11)

VERSIE 05/06
aanpassingen na deze datum in ROOD
update 08/06   update 29/06   update 26/07   update 30/07   update 01/08   update 08/08   update 11/08   
update 18/08

  U10IP
U10IP* U11IP U11IP*
  Gregory Jans
Franck Peumans

Franck Peumans

Stefan Thijs
za 01/08        
zo 02/08        
ma 03/08        
di 04/08        
wo 05/08 START 17:30 START 17:30  START 15:00 START 15:00
do 06/08        
vr 07/08 training 17:30 training 17:30 training 11:00 training 11:00
za 08/08 KBWVV - W. Koersel (U10P) (1x)
10:00
KBWVV - W. Koersel (U11P) (1x)
10:00
zo 09/08        
ma 10/08 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00
di 11/08 KBWVV - Bocholt VV (1x)
18:30
  KBWVV - Bocholt VV (1x)
18:30
wo 12/08 KBWVV - Eendr. Maasmechelen (1x)
18:30
 KBWVV - Eendr. Maasmechelen (1x)
18:30
do 13/08        
vr 14/08 training 17:30 training 17:30 training 15:00 training 15:00
za 15/08 KRC Genk ladies (U11) -KBWVV (1x)
09:30
FC Maasland NO - KBWVV
10:00
KBWVV - Sp. Kolmont
10:00
zo 16/08 KRC Genk (U9) - KBWVV 
10:30
KRC Genk (U9) - KBWVV 
10:30
   
ma 17/08 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00 (WW) TT & LT 19:00 (WW)
di 18/08        
wo 19/08 training 17:30 training 17:30 training 15:00 training 15:00
do 20/08     Sp. Kolmont - KBWVV
18:30
Sp. Kolmont  - KBWVV
18:30
vr 21/08 training 17:30 training 17:30 training 15:00 training 15:00
za 22/08 Sp. Hasselt - KBWVV
10:00
Esperanza Pelt - KBWVV
13:00
KBWVV - Sp. Hasslt
10:00
SK Munsterbilzen - KBWVV
11:00
Tornooi (1x)
Heur-Tongeren
Tornooi (1x)
Heur-Tongeren
zo 23/08        
ma 24/08 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00
di 25/08        
wo 26/08 VV Zepperen - KBWVV (1x)
18:30
KBWVV - VV Zepperen (1x)
19:00
do 27/08        
vr 28/08 training 17:30 training 17:30 training 15:00 training 15:00
za 29/08 FC Landen - KBWVV
10:00
FC Landen  KBWVV
10:00
KBWVV - FC Landen
10:00
KBWVV - FC Landen
10:00
zo 30/08        
ma 31/08 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00 TT & LT 19:00
di 01/09        
wo 02/09 training 17:30 training 17:30 training 19:00 training 19:00
do 03/09        
vr 04/09 training 17:30 training 17:30 training 19:00 training 19:00
za 05/09 COMPETITIE COMPETITIE COMPETITIE COMPETITIE
zo 06/09