Secundair menu

Week 44

 U21G  30-10-2020  20:30  K.V.V. Thes Sport Tessenderlo B  Bilzerse Waltwilder V.V.    PP 
 U19IP  31-10-2020  14:30  Bilzerse Waltwilder V.V.  A.S. Verbroedering Geel    PP  
 U17IP  31-10-2020  12:00  Bilzerse Waltwilder V.V. A  F.C. Esperanza Pelt   F1 (5-0) 
 U17G  01-11-2020  10:00  S.K. Moelingen  Bilzerse Waltwilder V.V. B    PP 
 U16IP  31-10-2020  12:45  FC Landen  Bilzerse Waltwilder V.V.    PP 
 U15IP  29-10-2020  18:00  Yellow Flames VV  Bilzerse Waltwilder V.V. A   PP 
 U15IP  31-10-2020  14:00  Bilzerse Waltwilder V.V. A  Bregel Sport    PP 
 U15GB  31-10-2020  13:30  Bilzerse Waltwilder V.V. B  Spouwen - Mopertingen B    PP 
 U15GC  01-11-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. C  K.F.C. Sparta Kolmont B   PP 
 U14IP  31-10-2020  12:30  Bilzerse Waltwilder V.V.  F.C. Esperanza Pelt   F1 (5-0) 
 U13IPA  31-10-2020  12:30  Eendracht Mechelen a/d Maas A  Bilzerse Waltwilder V.V. A    PP 
 U13IPA  29-10-2020  18:15  A.S. Verbroedering Geel A  Bilzerse Waltwilder V.V. A    PP 
 U13IPB  31-10-2020  12:30  Eendracht Mechelen a/d Maas B  Bilzerse Waltwilder V.V. B    PP 
 U13G  31-10-2020  13:00  K. Lanaken V.V.  Bilzerse Waltwilder V.V. C    PP 
 U12IPA  31-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. A  K.V.K. Wellen A   F1 (5-0) 
 U12IPB  31-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. B  K.V.K. Wellen B   F1 (5-0) 
 U12GC  31-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. C  S.K. Munsterbilzen A    PP 
 U12GD  31-10-2020  11:30  K. H.I.H. Hoepertingen  Bilzerse Waltwilder V.V. D    PP 
 U11IP  31-10-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. A  K. Olympia S.C. Wijgmaal A    PP 
 U11IP  29-10-2020  18:15  Bilzerse Waltwilder V.V. A  A.S. Verbroedering Geel    PP 
 U11GB  31-10-2020  12:00  Bilzerse Waltwilder V.V. B   F.C. Diepenbeek    PP 
 U11GC  01-11-2020  09:30  K. Kortessemse V.V.  Bilzerse Waltwilder V.V. C   AMC 
 U11GC  31-10-2020  12:00  Bilzerse Waltwilder V.V. C  K. St.-Truidense V.V. D    PP 
 U10IP  31-10-2020  10:15  Bilzerse Waltwilder V.V. A  K.F.C. Dessel Sport A    PP 
 U10G  31-10-2020  11:15  F.C. Diepenbeek B   Bilzerse Waltwilder V.V. B    PP 
 U9PA  31-10-2020  13:30  Genker V.V. A  Bilzerse Waltwilder V.V. A    PP 
 U9PB  31-10-2020  13:30  Genker V.V. B  Bilzerse Waltwilder V.V. B    PP 
 U9G  01-11-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. C  Spouwen - Mopertingen C    PP 
 U8PA  31-10-2020  09:30  F.C. Torpedo Hasselt A  Bilzerse Waltwilder V.V. A    PP 
 U8PB  31-10-2020  09:30  F.C. Torpedo Hasselt B  Bilzerse Waltwilder V.V. B    PP 
 U8G  01-11-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. C  Spouwen - Mopertingen C    PP 
 U7A  01-11-2020  10:00  Bilzerse Waltwilder V.V. A  As - Niel United A    PP 
 U7B  31-10-2020  10:15  Bilzerse Waltwilder V.V. B  Eendracht Termien B    PP 
 U7C  31-10-2020  9:30  Genker V.V. A  Bilzerse Waltwilder V.V. C   PP 
 U6A  31-10-2020  10:00  Union F.C. Rutten  Bilzerse Waltwilder V.V. A  AMC 
 U6B  31-10-2020  15:00  Bilzerse Waltwilder V.V. B  Spouwen - Mopertingen A   PP